חיפוש

להיפטר ממזיקים לא רצויים בבית

אתם סובלים ממזיקים בבית? בין אם מדובר בנמלים, יתושים, ג'וקים או על מזיק אחר, אתם בטח יודעים שמדובר במצב לא נעים בלשון המעטה.

אם ניסיתם להיפטר מהם בעצמכם בתקופה האחרונה אבל גיליתם שהניסיונות כשלו, כדאי שתקראו את השורות הבאות.

 

אספנו עבורכם 3 טיפים שיעזרו לכם להיפטר ממזיקים לא רצויים בבית, להלן הטיפים:

  1. תשתמשו בחומרים טבעיים להרחקת המזיקים

אם עד היום השתמשתם בתכשירי ריסוס שמוכרים בחנויות, כנראה עשיתם זאת מתוך ידיעה שאלו עשויים להרע למזיקים ולגרום למותם. למקרה שלא ידעתם, חשוב לציין כי אלו תכשירים שעתירים בחומרים לא בריאים גם עבורנו.
בשנים האחרונות עולה המודעות בקרב האוכלוסייה בכל הנוגע לשימוש במוצרים טבעיים. הדבר בא לידי ביטוי גם בכל הקשור לתחום ההדברה הביתית.
לכן, ההמלצה כיום היא למצוא פתרון נגד מזיקים שמכיל חומרים טבעיים שאינם פוגעים בבני האדם ובבעלי החיים (כלבים וחתולים) אם יש לכם כאלו בבית.

 

אם אתם סובלים מנמלים או ג'וקים בביתכם, יש לנו פתרון טבעי להרחקתם:

  • הרחקת נמלים באמצעות שמן מקליפות הדרים

מעטים יודעים כי בקליפות של פירות ההדר יש שמן שדוחה נמלים. אם תיקחו קליפה של פרי הדר כלשהו ותלחצו עליה, יצא ממנה מעט שמן. נמלים לא מסוגלות להיות בקרבת השמן הזה. כך שאם יש לכם נמלים בבית, אתם יכולים להתיז את השמן בפינות שבהן הנמלים נמצאות (וגם במקומות שהן אינן, כדי למנוע את הגעתן לשם).

 

  • הרחקת ג'וקים באמצעות חומץ

כדי להרחיק את הג'וקים מביתכם, כל שאתם צריכים לעשות זה ספונג'ה.
מלאו דלי במים והוסיפו אליו רבע כוס חומץ. שטפו את הרצפה עם סמרטוט ותראו שהג'וקים לא יגיעו בזמן הקרוב (כדאי לחזור על הפעולה בכל פעם שאתם מנקים את הבית).

 

  1. תציבו מלכודות בבית

אם אתם סובלים מעכברים או פשפשים, ניתן להציב מלכודות שיתפסו את המזיקים הללו ויאפשרו לכם להמשיך בשגרת היום-יום שלכם.
חשוב לציין כי במקרים מסוימים, הצבה של מלכודות אינה מספיקה. במקרים כאלה, כדאי ליצור קשר עם מדביר (זהו הטיפ השלישי שלנו עבורכם).

 

  1. צרו קשר עם מדביר

הטיפ השלישי והאחרון שלנו עבורכם הוא להרים טלפון בהקדם האפשרי למדביר.
אנחנו מודים שזהו הטיפ שאנחנו מתחברים אליו ביותר, מהסיבה הפשוטה – זהו טיפ שתמיד עובד.
כשמדביר מגיע לבצע את עבודתו, הוא מתחייב כי לא תראו את המזיקים בתקופה הקרובה.
כך שאם התרגלתם להרחיק את המזיקים בעצמכם ונואשתם לגלות בכל פעם מחדש שהם חוזרים, דעו שזו הדרך הטובה ביותר לדעת שאתם יכולים להיות בראש שקט.
אם אתם חוששים מהדברה עם חומרים כימיים, אתם יכולים כמובן לפנות אל מדביר שמבצע הדברה ירוקה, כזו שמתבצעת עם חומרים טבעיים בלבד ושומרת על הבריאות שלכם.

 

זבוב

באותו נושא